Skip to content Skip to footer

Mitte ei mäleta

Mitte ei mäleta

Mitte ei mäleta
Krahvi Teater

Autor: Rain Rosengraft
Lavastaja: Rene Raidsalu
Muusikaline kujundus: Kätlin ja Rene Raidsalu
Kunstnik: Kätlin Raidsalu
Rekvisiitorid: Lea Jürissaar, Kätlin Raidsalu, Helve Reivart, Ülo Kahk, Heino Uibo
Lavaline kujundus: Rene ja Kätlin Raidsalu
Valgus: Meriliis Kukk
Näitlejad:
Kätlin Raidsalu
Rene Raidsalu
Laura Raidsalu
Ülle Tomson/ Reet Männiste
Säde Falkenberg
Meriliis Kukk

Publiku tungival soovil tuleb Sangaste Kultuurimajas uuesti esitlusele publiku lemmikuks osutunud kogupere komöödia „Mitte ei mäleta” kahes vaatuses.
5. mail kell 14,00 avame Krahvi Teatri kohviku kus mängivad ja laulavad Sangaste Lõõtsaklubi liikmed. Etendus algab kell 15.00
Tõeliselt naljakas. Läbi huumoriprisma lahatakse nelja erineva põlvkonna tänapäeva muresid ja probleeme. Laval näeme vanavanaisa (Ülle Tomson/ Reet Männiste) kellel on mäluga probleemid. Nimelt tema mitte ei mäleta. Vanavanaema ehk Nana (Kätlin Raidsalu) temal on kuulmisega probleemid. Nende tütar (alkohoolik ema) Lapselaps Liisu (Meriliis Kukk) kes on kergete elukommetega võrukeelne naine. Teine lapselaps Rene (Rene Raidsalu) töötab Euroopas rekkajuhina, on väga ihne ning lahutatud. Liisu tütar Säde (Säde Falkenberg) on üdini aus kuid nutisõltlane. Rene tütar Laura (Laura Raidsalu) on nutisõltlane ja suur manipulaator.
Laval näeme kuidas perekond tuleb üle pikka aja kokku, et tähistada vanavanaema Nana sünnipäeva. Mis sellest välja tuleb, näeb juba etendusel.

Kuupäev

05 mai 2024
Sündmus on juba toimunud!

Kell

15:00 - 17:30

Sündmuse tüüp

Etendus

Asukoht

Sangaste Kultuurimaja
Valga mnt 7, Sangaste alevik