Skip to content Skip to footer

Daamide Õnn

Daamide Õnn

Daamide Õnn
Alle-Saija Teatristuudio

Autor: Émile Zola.
Dramatiseerija, lavastaja ja kunstnik: Ingrid Ulst.
Koreograaf: Andre Laine.
Heli-ja valguskunstnik: Hanno Teppo.
Laval: DORIS PAVLOV (Denise), ARGO PEETMAA (Octave Mouret), IMBI PALLO (proua Aurélie), HEIKI LILL (Bouthemont), JAANIKA ULST või MERIKE TORM (Clara Prunaire), TIINA NEEVE või MERIKE TORM (Marguerite Vadon), MEELIS VAHTRAMÄE (Baudu / Parun Hartmann), LIIVIA VAAS (Henriette Desforges), HELIN VILL või KARIN ULST  (krahvinna de Boves), INGRID ULST (proua Marty).

See on lugu kauplemisest, rahast ja võimust. Kauplemisest kaupadega, kuid ka inimsuhetega. “Daamide Õnn” on kaubamaja, mis odavmüükide ja osava reklaamiga ümberringi olevad pikaaegsed väikepoed välja suretab ja nende arvelt oma võimu laiendab, rajades teed massikaubandusele ja tarbimiskultusele. See on ühtlasi lugu noore naise Denise’i kujunemisest kaubandusvõitluse ja muutunud kauplemistavade maailmas. Vana versus uus, staatiline versus dünaamiline. Lõpuks võidab majandusloogika kohaselt ikkagi vajadus muutuda ja aja muutunud nõudmistega sammu pidada. Ainus, mis majandusloogikale ei taha alluda, on süda.

Etendus on kahes vaatuses. Pilet 10 EUR, sooduspilet (pensionärid, õpilased) 8 EUR. Piletid saadaval eelmüügist teatritalu e-poe kaudu: https://alle-saija-pood.voog.com/piletid/etendused

Kuupäev

15 sept. 2023
Sündmus on juba toimunud!

Kell

19:00 - 21:30

Sündmuse tüüp

Etendus

Asukoht

Pajusi Rahvamaja
Pajusi mõis, Põltsamaa vald

Laval

Alle-Saija Teatristuudio
Koduleht
http://www.alle-saija.ee