Skip to content Skip to footer

Kogupere teatripäev

Kogupere teatripäev

Kogupere teatripäev
Alle-Saija Teatristuudio ja Harrastusteater Ohakas

“Igal kassil oma rada”
Autor, lavastaja ja kunstnik: Ederi Ojasoo.
Osades: Sandra Sammler ja Claudia Kittask.

“Koll Kalli”
Autor: V. Korzets.
Lavastaja ja kunstnik: I. Ulst.
Heli-ja valguskunstnik: H. Teppo.
Laval Alle-Saija Teatristuudio: Doris Pavlov, Merike Torm, Liivia Vaas, Tiina Neeve, Ingrid Ulst.

Alle-Saija Teatritalus toimub kooliaasta alguse puhul kogupere teatripäev, mis koosneb kahest toredast etendusest – näha saab kahe kassi seiklusi harrastusteatri Ohakas lavastuses “Igal kassil oma rada” ning Alle-Saija Teatristuudio lõbusat kollilugu “Koll Kalli”.

“IGAL KASSIL OMA RADA” räägib Annelinnas elavast toakassist nimega Kohuke ja Supilinnas elavast tänavakassist nimega Kõu. Kohuke on otsimasvarjualust, sest temaga juhtus väike õnnetus. Juhtumisi satub ta aga tänavakassi Kõue pessa, kellele üldse ei meeldi mõte, et veel üks kass tema varjualuses ööbib. Kuid Kõu vajab Kohukese abi, sest kohalikul rotibandel on oma plaan. Ja ees on veel ootamas kräunuöö!

“KOLL KALLI” on humoorikas ja südamlik lugu kollipoiss Kallist, keda huvitab inimeste maailm, mis kollidele on vastik. Kalli on andekas koll ja vanemad panevad ta kollikooli. Seal leiab ta endale sõbra, kuigi kollidel ei ole ju sõpru … või on? Ja kui kollil on juba sõber, siis kas see tähendab, et ta võiks valida hoopis inimeste maailma? Etendus on soovitatav alates 5. eluaastast.

Mõlemad etendused on ühes vaatuses ja kestavad orienteeruvalt 1 tund. Kahe etenduse vaheajal avatud kohvik. Etendusi mängitakse teatritalu välialal ja teatrisaalis. Teatripäeva pilet 9 EUR, sisaldab mõlemat etendust. Piletid saadaval eelmüügis teatritalu e-poes: https://alle-saija-pood.voog.com/piletid/etendused/kogupere-teatripaev-03-09-2023-kl-13-00 

Kuupäev

03 sept. 2023
Sündmus on juba toimunud!

Kell

13:00 - 15:30

Sündmuse tüüp

Etendus

Asukoht

Alle-Saija Teatritalu
Kaagna küla, Kanepi vald, Põlvamaa

Laval

Alle-Saija Teatristuudio
Koduleht
http://www.alle-saija.ee