Skip to content Skip to footer

Rahvusvaheline noorteteatrite kohtumine SAPPERLOT otsib osalejaid!

Rahvusvaheline noorteteatrite kohtumine SAPPERLOT on ennekõike üks pidustus. Me kutsume ühinema teatritruppe üle maailma et tähistada noorteteatrit. Me loodame, et rahvusvahelisel noorteteatri kohtumisel SAPPERLOT õnnestub ületada keele-, kultuuri- ja muud piirid ning suhelda läbi teatrikeele, et õpida uut ja seada varem õpitu kahtluse alla, ammutada inspiratsiooni ning ennekõike leida uusi sõpru. Kutsume rühmitusi üle kogu maailma, kes on avatud mõtisklema nii oma loomingu kui teiste teatrivormide üle.

Töötoad ja paljud teised tegevused annavad osalejatele võimaluse luua teiste noortega kontakti, vahetada mõtteid ja üksteiselt õppida.

SAPPERLOTi korraldavad TPZ Brixeni teatrikollektiivide noored liikmed – selles mõttes on tegemist tõelise noortefestivaliga. SAPPERLOTi erilise atmosfääri loob kõigi osalevate rühmade koostöö, mis muudab teatrikohtumise unustamatuks.

Ootame sind festivalist osa saama, kaasa panustama ja koos teistega noorteteatrit tähistama! Kui see pakub sulle huvi, kandideeri SAPPERLOT 2024 programmis osalema!

Toimumisaeg: 5.–9. juuni 2024
Kandideerimise tähtaeg: 31. oktoober 2023!

Lisainfo (inglise keeles) ja registreerimislink: SIIN!