Skip to content Skip to footer

Õhtusöögiga teatriõhtu komöödiaga “Naisevõtt”

Õhtusöögiga teatriõhtu komöödiaga “Naisevõtt”

Õhtusöögiga teatriõhtu komöödiaga “Naisevõtt”
Alle-Saija Teatristuudio

Autor: N. Gogol.
Dramatiseerija ja lavastaja: I. Ulst.
Helikunstnik: HANNO TEPPO.
Laval Alle-Saija Teatristuudio:
LIIVIA VAAS (Agafia Tihonovna), HELIN VILL (Arina Panteleimonovna), INGRID ULST (Albina Panteleimonovna), HEIKI LILL (Podkoljošin), ARGO PEETMAA (Kotškarjov), DORIS PAVLOV (Fjokla Ivanovna), MEELIS VAHTRAMÄE (Munne), HENNU KRUKOV või ANDO VEEBEL (Anutškin), AIVO KIKERMAN (Ževakin), MERIKE TORM või IMBI PALLO (Polina / Dunja).

Alle-Saija Teatritalu pakub eripärast teatrielamust koos temaatilise õhtusöögiga! Näha saab komöödiat “Naisevõtt”.

“Naisevõtt” on pealtnäha lihtne ja lõbus lugu sellest, kuidas üks kaupmehetütar lõpuks mehele saab. Nagu heas mehelesaamise loos ikka, on siingi kohal kosjamoor, intriigid ning omavahel konkureerivad väärikad ja veelgi väärikamad peigmehekandidaadid. Lõpuks juhtub see, mis peab – see tähendab, et pruut ja peigmees pannakse paari. Siiski, lihtsakoelist naisevõtulugu pikemalt jälgides saab selgeks, et see on kõike muud kui lihtne. Lugu sõidab inimlike pahede ameerika mägedel üles ning alla, neid vaheldumisi välja naerdes ja halvaks pannes. Kõik tegelased on ühel või teisel moel pisut pöörased ning seda on kokkuvõttes ka lugu ise. Loos saavad kinnitust vanasõnad, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab ja igal oinal on oma mihklipäev.

Etenduse eel ja vaheajal pakub Kalda Loodustalu venepärast gurmeeõhtusööki: köögiviljasupp pelmeenidega, kalamarja-pannkoogitort, kasukas, bitkiid ahjus küpsetatud pudru ja köögiviljaga, hapukurk, taluleib, maitsevõided, kihiline pokaalimagustoit, samovaritee, kohv, meejook, klaasike kanget mokatäie magusaga.

Pileti hind 48 EUR (õhtusöök hinna sees). Osaleda saab vaid eelbroneeringuga, tasudes õhtu maksumuse ette. Kohtade arv on piiratud! Kohtade broneerimine läbi teatritalu e-poe: https://alle-saija-pood.voog.com/piletid/etendused. 

Kuupäev

17 mai 2024
Sündmus on juba toimunud!

Kell

18:00 - 21:00

Sündmuse tüüp

Etendus

Asukoht

Alle-Saija Teatritalu
Kaagna küla, Kanepi vald, Põlvamaa

Laval

Alle-Saija Teatristuudio
Koduleht
http://www.alle-saija.ee